Nowy rok szkolny i kolejne poszukiwania

Dziękujemy za wsparcie przy poszukiwaniach wizerunków naszych tarcz szkolnych. Udało się odtworzyć tarcze zasadniczej szkoły i technikum z pierwszych lat po wojnie. Po utworzeniu w latach 70 Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych powstały nowe tarcze i tutaj nie udało nam się w pełni odnaleźć wizerunku tylko tarczy Zasadniczej Szkoły Zawodowej, ale mamy nadzieję, że jeszcze odnajdzie się zagubiona tarcza lub jej zdjęcie. Wkrótce zaprezentujemy tarcze, jakie nosili nasi uczniowie.

A tymczasem poszukujemy zdjęć budynków, w których funkcjonowała nasza szkoła przed 1976 rokiem. Może w Państwa albumach znajdują się zdjęcia z czasów szkolnych na ulicach: Warszawskiej, Zgoda, Świętojańskiej lub w Alei Brzóz.

Czekamy z nadzieją i prosimy o kontakt: biblioteka@zs1piaseczno.pl